W związku z tym, że w piątek, 25 maja na serwerze produkcyjnym została udostępniona wersja 1.5.3, jak co tydzień, przedstawiamy listę zmian najistotniejszych w Nowym Panelu Monit24.pl. Zapraszamy do zapoznania się z listą, dostępną poniżej.

 • Wyrównanie funkcji nowego Harviewera
  Najnowsza wersja przyniosła spore zmiany w zakresie funkcji nowego Harviewera. Dodano elementy, które dostępne były w Harviewerze w wersji BETA: dodano zakładki POST i GET do sekcji nagłówka, możliwość wyświetlenia całego linka do pogranego elementu oraz skopiowania go, poprawienie wyświetlania poszczególnych czasów w tooltipach, zamiana jednostki czasu pobierania elementów z ms na s, dodanie górnej belki z informacją o czasie obsłużenia poszczególnych kroków scenariusza.
  Powyższe zmiany skutkują także tym, że od zeszłego tygodnia w Państwa powiadomieniach mailowych o awariach znajduje się już tylko link do Harviewera w Nowym Panelu. Przypominam jednak, że analiza plików HAR jest nadal gromadzona w tzw. Starej Wersji panelu.
 • Rozszerzone nazwy stacji monitorujących
  W najnowszej wersji uprościliśmy widok listy sensorów. Teraz każda stacja w nazwie zawiera numer oraz swój serwer, co ułatwia poruszanie się na liście oraz wybór odpowiedniego dla Państwa sensora.
 • Informacja o nowej wersji
  Od wersji 1.5.x została także wprowadzona informacja o dostępności nowej wersji w pop-upie na dole strony. Jeśli podczas Państwa pracy z panelem, na serwerze produkcyjnym znajdzie nowa wersja, panel automatycznie poinformuje o tym, prosząc o przeładowanie strony.

Wszystkich użytkowników Nowego Panelu zapraszamy do śledzenia zmian, które wprowadzane są w każdym tygodniu. Zachęcamy także do przesyłania opinii i sugestii poprzez kontakt z BOK.