BLOG

We wtorek, 15.05 na serwerze produkcyjnym zostały udostępnione zmiany, nad którymi nasz zespół pracował przez ostatni tydzień. Poniżej znajdą Państwo listę najważniejszych zmian, wraz z opisem tego, jak wpływają na funkcjonowanie Nowego Panelu Monit24.pl. Celem prac w minionym tygodniu było powiększenie zakresu funkcjonalnego nowego Harviewera oraz niewielkie zmiany w wykresach i listach.
W połowie kwietnia zakończyliśmy update technologiczny do Angular 5, dzięki czemu Nowy Panel Monit24, dostępny pod adresem panel.monit24.pl, oficjalnie wyszedł z wersji BETA. Od tego czasu wprowadzonych zostało sporo usprawnień narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian, najważniejszych z perspektywy użytkownika, wprowadzonych przez ostatnie kilka tygodni.

Kongres 590 jest najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym roku 2017 i miał miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. W kongresie uczestniczą przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej mając jeden wspólny cel - jest nim dynamiczny rozwój polskiej gospodarki.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Aplikacja mobilna G2A w Monit24
14 października 2020
W ostatnim czasie dla naszego Klienta G2A.COM wdrożyliśmy monitoring cyfrowych procesów biznesowych, które badamy 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasz Klient ma 100%...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2022 Monit24.pl Sp. z o.o.