BLOG

We wtorek, 15.05 na serwerze produkcyjnym zostały udostępnione zmiany, nad którymi nasz zespół pracował przez ostatni tydzień. Poniżej znajdą Państwo listę najważniejszych zmian, wraz z opisem tego, jak wpływają na funkcjonowanie Nowego Panelu Monit24.pl. Celem prac w minionym tygodniu było powiększenie zakresu funkcjonalnego nowego Harviewera oraz niewielkie zmiany w wykresach i listach.
W połowie kwietnia zakończyliśmy update technologiczny do Angular 5, dzięki czemu Nowy Panel Monit24, dostępny pod adresem panel.monit24.pl, oficjalnie wyszedł z wersji BETA. Od tego czasu wprowadzonych zostało sporo usprawnień narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian, najważniejszych z perspektywy użytkownika, wprowadzonych przez ostatnie kilka tygodni.

Kongres 590 jest najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym roku 2017 i miał miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. W kongresie uczestniczą przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej mając jeden wspólny cel - jest nim dynamiczny rozwój polskiej gospodarki.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem, dostarczając usług monitorowania działania serwisów internetowych od ponad 6 lat. Centrum informatyczne monitoringu zlokalizowane jest w serwerowni ATM S.A. w Warszawie, a poszczególne stacje monitorujące w serwerowniach w całej Polsce, Europie i Świecie.

Regulamin usługi Monit24.pl

Formularz ofertowy

Formularz zamówienia

Pobierz formularz umowy

Blog

API 3.13
20 marca 2019
20 marca wdrożyliśmy kolejną aktualizację systemu Monit24.pl. Aktualizacja zawiera między innymi nową wersję API, oznaczoną numerem 3.13, a także dużo usprawnień...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych. Naszymi klientami są firmy i instytucje takie jak:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Uczelnie wyższe
  • Sklepy internetowe
  • Wydawnictwa
  • Firmy hostingowe
  • Portale internetowe
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Unity S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2019 Monit24.pl Sp. z o.o.