BLOG

Od października system Monit24.pl pracuje w oparciu o nową wersję rdzenia aplikacji - jest to wynikiem wdrożenia rozwijanej od kilku miesięcy rewizji która wprowadza wiele optymalizacji i kilka nowości. Nowa rewizja to ponad 4 tysiące linii kodu, które zmieniają wewnętrzne mechanizmy schedulingu i przetwarzania wyników sprawdzeń serwisów. Zmiany dotyczą również podsystemu wysyłania powiadomień o zdarzeniach oraz w pewnym stopniu panelu administracyjnego. Z punktu widzenia klienta, znajdziemy w interfejsie www takie nowości jak:

 • filtr listy usług,
 • możliwość konfigurowania ilości usług na liście per strona,
 • poręczne kalendarze do ustalania zakresu statystyk,
 • nowy interfejs do wykresów i raportów wprowadzający bardziej elastyczny i szybszy dostęp do danych,
 • możliwość odświeżenia stanu usługi (opcja: sprawdź teraz)
 • możliwość ustawienia nowego warunku powiadomień: awaria po zakończeniu trybu cichego

Zespół Monit24.pl

Od tego roku rusza WHD.local czyli lokalna edycja konferencji World Hosting Days (http://www.worldhostingdays.com/).
Tradycją jest już obecność Monit24.pl na WHD globalnym organizowanym w Niemczech, dlatego też nie może zabraknąć naszej delegacji na WHD.local w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 4 października 2011 w kompleksie MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy.
Monit24.pl będą reprezentowały 2 osoby: Tomasz Kuźniar - Prezes Zarządu oraz Wojciech Urbański - Business Development Manager.
Zapraszamy do uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu, agenda dostępna jest pod adresem: http://www.worldhostingdays.com/eng/whd-local-agenda.php?Location=Warsaw

Miło nam poinformować, że panel administracyjny wzbogacił się o nową metodę generowania raportów. Dotychczasowa zakładka Wallboard zostałą zastąpiona zakładką Raporty.
W raportach można dowolnie wybrać zakres którego ma dotyczyć prezentowany raport, usługę lub grupy usług jakich ma dotyczyć oraz typ raportu.
Dotyczasowy złożony raport został podzielony na dwa typy: Service Level oraz Informacje o błędach. Dzięki temu szybciej i łatwiej można dotrzeć do informacji o działąniu wybranych usług.
Raporty można eksportować do PDF za pomocą linku "PDF" na dole strony w stopce. Wkrótce wzbogacimy raporty on-line o nowe funkcje.

Raporty okresowe przychodzące na e-mail pozostają na razie w dotychczasowej formie.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 11 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Monitorowanie PSD2
28 kwietnia 2019
Zgodnie z dyrektywą UE 2015/2366 (PSD2) i jej uzupełnieniem 2018/389 (RTS) do dnia 14.09.2019 instytucje płatnicze mają uruchomić pełną obsługę dostępu do bankowości...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

 • Banki i instytucje finansowe
 • Sklepy internetowe
 • Firmy hostingowe
 • Media
 • Agencje rządowe
 • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2019 Monit24.pl Sp. z o.o.