BLOG

Monit24.pl przygotowuje się obecnie do udziału w konferencji Hosting Meeting 5, której jest Złotym Sponsorem. Konferencja odbędzie się w hotelu Mercure we Wrocławiu w dniu 21.02.2013r. Hosting Meeting jest jedyną inicjatywą w Polsce skupiającą najważniejszych dostawców usług hostingowych, producentów platform IT z całego świata, specjalistów oraz pasjonatów rynku hostingowego. Dynamiczna formuła i aktualna agenda zapewniają przedstawienie najnowszych informacji, rozwiązań i pomysłów z branży hostingowej z Polski i ze świata. Prezes Monit24.pl, Tomasz Kuźniar omówi temat „Jak hostersi i e-usługodawcy mogą zwiększyć swoje ARPU z Monit24.pl”. Zarówno prezentacja Pana Tomasza Kuźniara, jak i cała konferencja, poświęcona będzie zagadnieniu cloud computingu, a więc technologii, którą również Monit24.pl rozwija w ramach swoich usług monitoringu stron WWW.
Przystąpienie Monit24.pl do IAB Polska (Interactive Advertising Bureau) to dla naszej firmy bardzo duże wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się już od kilku miesięcy. Ponieważ jednym z ważniejszych zadań IAB jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu, chcemy dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa internetowego z innymi podmiotami gospodarczymi oraz użytkownikami Internetu na szerszą niż dotąd skalę. Chcemy również tworzyć rynek marketingu interaktywnego i mieć faktyczny wpływ na jego zmiany oraz poprawę bezpieczeństwa w sieci. Wierzymy, że współpraca z IAB i współtworzenie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie poprawy bezpieczeństwa rynku internetowego przyniesie wymierne korzyści dla całej społeczności internetowej. Jesteśmy dumni z członkostwa w IAB Polska. Oczekuję, że jako firma specjalizująca się w monitorowaniu działania serwisów internetowych będziemy aktywnym członkiem tej organizacji - powiedział Tomasz Kuźniar, Prezes Zarządu Monit24.pl.
Wybierając nazwę swojej firmy, nie zastanawiamy się specjalnie nad tym, czy jest ona prosta do wymówienia i łatwa do zapisania. Większość firm wzoruje się na zachodnich markach i chce stworzyć nazwę jak najbardziej globalną, zapominając o tym, że ich odbiorcą zwykle pozostaje lokalne społeczeństwo. Amerykański styl nazewnictwa, być może pasuje do dużego producenta sprzętu audio czy też programu graficznego, ale na lokalnym rynku często prezentuje się komicznie, a dla wielu osób niezrozumiale. Jeśli już sama nazwa firmy sprawia trudności, nie inaczej będzie z nazwą domeny, która przecież bezpośrednio odnosi się do nazwy przedsiębiorstwa i kieruje klientów do strony domowej. Jeśli jednak w nazwie pojawiają się zapożyczenia językowe lub skróty, istnieje duże ryzyko, że potencjalny klient na taką stronę nie trafi.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Aplikacja mobilna G2A w Monit24
14 października 2020
W ostatnim czasie dla naszego Klienta G2A.COM wdrożyliśmy monitoring cyfrowych procesów biznesowych, które badamy 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasz Klient ma 100%...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2022 Monit24.pl Sp. z o.o.