BLOG

Z przyjemnością, informujemy, że VI Kongres Relacji Inwestorskich Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, który odbył się 4-5 czerwca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance uznajemy za zakończony. W trakcie Kongresu jak co roku zostały ogłoszone wyniki tegorocznej VII już edycji Konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez SEG. 

Od 13 czerwca 2014 r. obowiązywać będzie Nowa Dyrektywa Konsumencka. Przyjęcie ND, wymusza na całej branży eCommerce przeanalizowania swojego dotychczasowego modelu biznesowego. Ponieważ od tego dnia, obowiązywać będą nowe przepisy, które narzucają wprowadzenie pewnych zmian w działalności sklepów internetowych i wszystkich firm bazujących na umowach zawartych na odległość. Musimy tutaj pamiętać, że każda zmiana, nawet ta niewielka, zawsze wiąże się z kosztami. 

Nowa Dyrektywa ma na celu ujednolicenie przepisów i zagwarantowanie podobnych warunków konkurencji dla wszystkich przedsiębiorców z całej Unii Europejskiej. 
W ramach udział w Targach IT future Expo2014 Monit24.pl bierze udział w konkursie Liderzy IT. W kategorii E-COMMERCE INNOVATION – rozwiązania dla handlu internetowego zgłosiliśmy  naszą usługę FULLPAGE WWW.

Przypominamy, że usługa FULLPAGE WWW pozwala sprawdzić jak szybko ładuje się dana strona internetowa, poza standardowym sprawdzeniem działania strony sprawdza czy wszystkie elementy (obrazki, skrypty, style obiekty flash itd.) pobierają się poprawnie. Wynikiem tego usługa FULLPAGE daje pewność prawidłowego odbioru oraz właściwego wyświetlania. Głównią zaleta usługi jest możliwość analizowania danych na bieżąco oraz wgląd do danych historycznych ładowania się elementów strony począwszy od momentu rozpoczęcia jej monitorowania. Dodatkowo usługa FULLPAGE posiada zaawansowane opcje konfiguracyjne, takie jak limit liczby przekserować HTTP, liczbę równolegle wykonywanych zapytań, filtrowanie elementów i limit wielkości odpowiedzi.

Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie dostępne w usłudze analizy prezentowane są na wykresach HAR (wykres wodospadowy) z rozbiciem na fazy połączeń HTTP. Dzięki temu można sprawdzić dokładną przyczynę wolnego ładowania się strony w danym okresie i optymalizować szybkość działania swojej strony.

Głosowanie w konkursie ruszyło 20 maja, uczestnicy mają tylko 21 dni na oddanie głosów na swoich "faworytów".

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach i wzięcia udziału w głosowaniu.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nowym klientem Monit24
13 lutego 2023
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dołączyło do grona znamienitych klientów Monit24.Dziękujemy za zaufanie.

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2023 Monit24.pl Sp. z o.o.