BLOG

Monit24.pl prowadzi statystyki dostępności serwisów transakcyjnych banków działających w Polsce. Monitorujemy dostępność i szybkość działania serwisów bankowości elektronicznej 16 najważniejszych banków na naszym rynku. Dane zbierane są z 3 lokalizacji w Polsce, z różnych łącz internetowych i zawierają informacje dotyczące możliwości zalogowanie się i skorzystania z serwisu transakcyjnego danego banku.

Monit24.pl odpowiadając na potrzeby swoich klientów wprowadził możliwość badania poprawności nowych typów usług:


  • Microsoft NLB - czyli usługa klastra umożliwiająca realizacje rozkładania ruchu (loadbalancing) w oparciu o systemy Windows Server. System Monit24.pl pozwala na zbadanie stanu wszystkich (wybranych) nodów w klastrze NLB i w razie wykrycia nieprawidłowego stanu np. converging powiadomić o problemie.
  • Microsoft OWA czyli Outlook Web Access - tym razem umożliwiamy "z pudełka" badanie systemów poczty elektronicznej opartej o rozwiązanie OWA. Wystarczy podać adres URL poczty, użytkownika i hasło, aby rozpocząć badanie poprawności OWA poprzez wejście na daną stronę, zalogowanie się do poczty i sprawdzenie wiadomości w folderze INBOX.
  • CA Clarity - to system klasy enterprise pozwalający na zarządzanie portfelami przedsięwzięć i w dużych korporacjach obsługując również zagadnienia z zakresu Business Intelligence. Monit24.pl posiada teraz nowy typ usługi pozwalający na prowadzenie monitorowania dostępności i szybkości działąnia platformy CA Clarity poprzez zalogowanie się do systemu i wykonanie wzorcowej operacji

Z uwagi na spore zainteresowanie organizowanymi przez nas testami dostępności i szybkości działania stron, w ramach rankingu Złota Strona Emitenta podczas tegorocznego VI Kongresu Relacji Inwestorskich SEG w Jachrance. Monit24.pl postanowił udostępnić wszystkim swoim Klientom możliwość sprawdzenia adresu url w kategorii szybkości i dostępności. Strony WWW, które osiągnęły najwyższe wyniki mają możliwość wygenerowania Certyfikatu Dostępności WWW Monit24.pl ważny przez rok.

Testy dostępne są pod adresem:


Przypominamy, że Certyfikat Dostępności WWW Monit24.pl zamieszczony na stronie staje się widoczną informacją dla Klientów o rzetelnym monitoringu WWW, jak również o najwyższym Standardzie Działania Stron.

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących certyfikatów prosimy o kontakt z Łukaszem Grzejszczak: lukasz.grzejszczak@monit24.pl,  tel. 536 137 800

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Polityka prywatności

Blog

Nowa aplikacja mobilna Monit24
06 października 2023
Od wczoraj użytkownicy systemów IOS mogą pobrać z AppStore aplikację Monit24 zarówno na telefony, tablety jak i komputery Mac.Jest to zupełnie nowa wersja, zgodna z...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2024 Monit24.pl Sp. z o.o.