BLOG

III Forum Bezpieczeństwa Banków 2014 pod hasłem „Ostatni Bastion”, której Partnerem był Monit24.pl już za nami.

Forum Bezpieczeństwa Banków zostało podzielone na trzy sesje. I część zatytułowano: Czy wiemy, z kim walczymy? W myśl założeń organizatorów w trakcie tej sesji przedstawiono – wykorzystując doświadczenia instytucji i firm – nowe oblicze przestępczości finansowej. Jak również – poprzez analizę podejmowanych ataków na stosowane w sektorze zabezpieczenia lub jego infrastrukturę teleinformatyczną – nowe sposoby działania przestępców. W II części tematem przewodnim był Bank 3.0 – Jakim arsenałem dysponujemy w walce z przestępczością? W trakcie tej sesji zaprezentowano najnowsze narzędzia analityczne, rozwiązania i systemy IT wspierające instytucje finansowe w procesie wykrywania i przeciwdziałania przestępstwom finansowym oraz atakom na zasoby teleinformatyczne instytucji finansowych. III i ostatnią już części organizatorzy poświęcili strategicznemu bezpieczeństwu przemian – z perspektywy walnego zgromadzenia akcjonariuszy, zarządu oraz rady nadzorczej banku. Ukazane zostały w tej sesji europejskie dylematy regulacyjne z perspektywy organów spółki akcyjnej. Podstawowym problemem Unii Europejskiej jest to, że nie jest ona w stanie wykazać, co by się stało, gdyby nie podejmowane przez nią działania. Uczestników Forum przywitał i pożegnał Andrzej Wolski, wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji wraz z Jerzym Cichowicz, prezesem zarządu Kalokagathia Sp. z o.o.

Do siatki naszych stacji monitorujących dołączyły kolejne lokalizacje:
- Suwałki,
- Tarnowskie Góry,
- Singapur (Azja),
- Nowy Jork (Ameryka Północna).

Pełna lista lokalizacji znajduje się na naszej stronie: monit24.pl.
Od 11.05 zmienia się sposób przesyłania powiadomień Push, co wymuszone jest zmianą dostawcy powiadomień. Należy do tego czasu zaktualizować aplikację z appstore, odpowiednio w google play lub itunes. Po dniu 11.05 aktualne aplikacje stracą możliwość powiadamiania.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Aplikacja mobilna G2A w Monit24
14 października 2020
W ostatnim czasie dla naszego Klienta G2A.COM wdrożyliśmy monitoring cyfrowych procesów biznesowych, które badamy 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasz Klient ma 100%...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2021 Monit24.pl Sp. z o.o.