BLOG

W ramach udział w Targach IT future Expo2014 Monit24.pl bierze udział w konkursie Liderzy IT. W kategorii E-COMMERCE INNOVATION – rozwiązania dla handlu internetowego zgłosiliśmy  naszą usługę FULLPAGE WWW.

Przypominamy, że usługa FULLPAGE WWW pozwala sprawdzić jak szybko ładuje się dana strona internetowa, poza standardowym sprawdzeniem działania strony sprawdza czy wszystkie elementy (obrazki, skrypty, style obiekty flash itd.) pobierają się poprawnie. Wynikiem tego usługa FULLPAGE daje pewność prawidłowego odbioru oraz właściwego wyświetlania. Głównią zaleta usługi jest możliwość analizowania danych na bieżąco oraz wgląd do danych historycznych ładowania się elementów strony począwszy od momentu rozpoczęcia jej monitorowania. Dodatkowo usługa FULLPAGE posiada zaawansowane opcje konfiguracyjne, takie jak limit liczby przekserować HTTP, liczbę równolegle wykonywanych zapytań, filtrowanie elementów i limit wielkości odpowiedzi.

Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie dostępne w usłudze analizy prezentowane są na wykresach HAR (wykres wodospadowy) z rozbiciem na fazy połączeń HTTP. Dzięki temu można sprawdzić dokładną przyczynę wolnego ładowania się strony w danym okresie i optymalizować szybkość działania swojej strony.

Głosowanie w konkursie ruszyło 20 maja, uczestnicy mają tylko 21 dni na oddanie głosów na swoich "faworytów".

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach i wzięcia udziału w głosowaniu.
"To klient weryfikuje skuteczność systemu"

III Forum Bezpieczeństwa Banków 2014 pod hasłem „Ostatni Bastion”, której Partnerem był Monit24.pl już za nami.

Forum Bezpieczeństwa Banków zostało podzielone na trzy sesje. I część zatytułowano: Czy wiemy, z kim walczymy? W myśl założeń organizatorów w trakcie tej sesji przedstawiono – wykorzystując doświadczenia instytucji i firm – nowe oblicze przestępczości finansowej. Jak również – poprzez analizę podejmowanych ataków na stosowane w sektorze zabezpieczenia lub jego infrastrukturę teleinformatyczną – nowe sposoby działania przestępców. W II części tematem przewodnim był Bank 3.0 – Jakim arsenałem dysponujemy w walce z przestępczością? W trakcie tej sesji zaprezentowano najnowsze narzędzia analityczne, rozwiązania i systemy IT wspierające instytucje finansowe w procesie wykrywania i przeciwdziałania przestępstwom finansowym oraz atakom na zasoby teleinformatyczne instytucji finansowych. III i ostatnią już części organizatorzy poświęcili strategicznemu bezpieczeństwu przemian – z perspektywy walnego zgromadzenia akcjonariuszy, zarządu oraz rady nadzorczej banku. Ukazane zostały w tej sesji europejskie dylematy regulacyjne z perspektywy organów spółki akcyjnej. Podstawowym problemem Unii Europejskiej jest to, że nie jest ona w stanie wykazać, co by się stało, gdyby nie podejmowane przez nią działania. Uczestników Forum przywitał i pożegnał Andrzej Wolski, wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji wraz z Jerzym Cichowicz, prezesem zarządu Kalokagathia Sp. z o.o.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 11 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Monitorowanie API XS2a w kontekście PSD2
12 lipca 2019
Zgodnie z dyrektywą UE 2015/2366 (PSD2) i jej uzupełnieniem 2018/389 (RTS) do dnia 14.09.2019 instytucje płatnicze mają uruchomić pełną obsługę dostępu do bankowości...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2020 Monit24.pl Sp. z o.o.