BLOG

Z uwagi na spore zainteresowanie organizowanymi przez nas testami dostępności i szybkości działania stron, w ramach rankingu Złota Strona Emitenta podczas tegorocznego VI Kongresu Relacji Inwestorskich SEG w Jachrance. Monit24.pl postanowił udostępnić wszystkim swoim Klientom możliwość sprawdzenia adresu url w kategorii szybkości i dostępności. Strony WWW, które osiągnęły najwyższe wyniki mają możliwość wygenerowania Certyfikatu Dostępności WWW Monit24.pl ważny przez rok.

Testy dostępne są pod adresem:


Przypominamy, że Certyfikat Dostępności WWW Monit24.pl zamieszczony na stronie staje się widoczną informacją dla Klientów o rzetelnym monitoringu WWW, jak również o najwyższym Standardzie Działania Stron.

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących certyfikatów prosimy o kontakt z Łukaszem Grzejszczak: lukasz.grzejszczak@monit24.pl,  tel. 536 137 800

W panelu administracyjnym jest już widoczna informacja o ilości urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją, umożliwiającą komunikację poprzez powiadomienia "push". Od teraz użytkownik ma również możliwość wyłączenia i włączenia powiadomień "push" w dowolnym momencie i dla dowolnej usługi.

Z przyjemnością, informujemy, że VI Kongres Relacji Inwestorskich Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, który odbył się 4-5 czerwca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance uznajemy za zakończony. W trakcie Kongresu jak co roku zostały ogłoszone wyniki tegorocznej VII już edycji Konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez SEG. 

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Aplikacja mobilna G2A w Monit24
14 października 2020
W ostatnim czasie dla naszego Klienta G2A.COM wdrożyliśmy monitoring cyfrowych procesów biznesowych, które badamy 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasz Klient ma 100%...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2022 Monit24.pl Sp. z o.o.