BLOG

W panelu administracyjnym jest już widoczna informacja o ilości urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją, umożliwiającą komunikację poprzez powiadomienia "push". Od teraz użytkownik ma również możliwość wyłączenia i włączenia powiadomień "push" w dowolnym momencie i dla dowolnej usługi.

Z przyjemnością, informujemy, że VI Kongres Relacji Inwestorskich Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, który odbył się 4-5 czerwca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance uznajemy za zakończony. W trakcie Kongresu jak co roku zostały ogłoszone wyniki tegorocznej VII już edycji Konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez SEG. 

Od 13 czerwca 2014 r. obowiązywać będzie Nowa Dyrektywa Konsumencka. Przyjęcie ND, wymusza na całej branży eCommerce przeanalizowania swojego dotychczasowego modelu biznesowego. Ponieważ od tego dnia, obowiązywać będą nowe przepisy, które narzucają wprowadzenie pewnych zmian w działalności sklepów internetowych i wszystkich firm bazujących na umowach zawartych na odległość. Musimy tutaj pamiętać, że każda zmiana, nawet ta niewielka, zawsze wiąże się z kosztami. 

Nowa Dyrektywa ma na celu ujednolicenie przepisów i zagwarantowanie podobnych warunków konkurencji dla wszystkich przedsiębiorców z całej Unii Europejskiej. 

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 11 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Monitorowanie API XS2a w kontekście PSD2
12 lipca 2019
Zgodnie z dyrektywą UE 2015/2366 (PSD2) i jej uzupełnieniem 2018/389 (RTS) do dnia 14.09.2019 instytucje płatnicze mają uruchomić pełną obsługę dostępu do bankowości...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2020 Monit24.pl Sp. z o.o.