BLOG

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową wersję dwóch obszarów systemu monitorowania Monit24.pl: rdzenia aplikacji oraz panelu administracyjnego. Poza zmianami optymalizującymi działanie, udostępnione w nowej wersji zostały następujące funkcjonalności:

Monit24.pl prowadzi statystyki dostępności serwisów transakcyjnych banków działających w Polsce. Monitorujemy dostępność i szybkość działania serwisów bankowości elektronicznej 16 najważniejszych banków na naszym rynku. Dane zbierane są z 3 lokalizacji w Polsce, z różnych łącz internetowych i zawierają informacje dotyczące możliwości zalogowanie się i skorzystania z serwisu transakcyjnego danego banku.

Monit24.pl odpowiadając na potrzeby swoich klientów wprowadził możliwość badania poprawności nowych typów usług:


  • Microsoft NLB - czyli usługa klastra umożliwiająca realizacje rozkładania ruchu (loadbalancing) w oparciu o systemy Windows Server. System Monit24.pl pozwala na zbadanie stanu wszystkich (wybranych) nodów w klastrze NLB i w razie wykrycia nieprawidłowego stanu np. converging powiadomić o problemie.
  • Microsoft OWA czyli Outlook Web Access - tym razem umożliwiamy "z pudełka" badanie systemów poczty elektronicznej opartej o rozwiązanie OWA. Wystarczy podać adres URL poczty, użytkownika i hasło, aby rozpocząć badanie poprawności OWA poprzez wejście na daną stronę, zalogowanie się do poczty i sprawdzenie wiadomości w folderze INBOX.
  • CA Clarity - to system klasy enterprise pozwalający na zarządzanie portfelami przedsięwzięć i w dużych korporacjach obsługując również zagadnienia z zakresu Business Intelligence. Monit24.pl posiada teraz nowy typ usługi pozwalający na prowadzenie monitorowania dostępności i szybkości działąnia platformy CA Clarity poprzez zalogowanie się do systemu i wykonanie wzorcowej operacji

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 14 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Aplikacja mobilna G2A w Monit24
14 października 2020
W ostatnim czasie dla naszego Klienta G2A.COM wdrożyliśmy monitoring cyfrowych procesów biznesowych, które badamy 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasz Klient ma 100%...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2022 Monit24.pl Sp. z o.o.