BLOG

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową wersję dwóch obszarów systemu monitorowania Monit24.pl: rdzenia aplikacji oraz panelu administracyjnego. Poza zmianami optymalizującymi działanie, udostępnione w nowej wersji zostały następujące funkcjonalności:

Monit24.pl prowadzi statystyki dostępności serwisów transakcyjnych banków działających w Polsce. Monitorujemy dostępność i szybkość działania serwisów bankowości elektronicznej 16 najważniejszych banków na naszym rynku. Dane zbierane są z 3 lokalizacji w Polsce, z różnych łącz internetowych i zawierają informacje dotyczące możliwości zalogowanie się i skorzystania z serwisu transakcyjnego danego banku.

Monit24.pl odpowiadając na potrzeby swoich klientów wprowadził możliwość badania poprawności nowych typów usług:


 • Microsoft NLB - czyli usługa klastra umożliwiająca realizacje rozkładania ruchu (loadbalancing) w oparciu o systemy Windows Server. System Monit24.pl pozwala na zbadanie stanu wszystkich (wybranych) nodów w klastrze NLB i w razie wykrycia nieprawidłowego stanu np. converging powiadomić o problemie.
 • Microsoft OWA czyli Outlook Web Access - tym razem umożliwiamy "z pudełka" badanie systemów poczty elektronicznej opartej o rozwiązanie OWA. Wystarczy podać adres URL poczty, użytkownika i hasło, aby rozpocząć badanie poprawności OWA poprzez wejście na daną stronę, zalogowanie się do poczty i sprawdzenie wiadomości w folderze INBOX.
 • CA Clarity - to system klasy enterprise pozwalający na zarządzanie portfelami przedsięwzięć i w dużych korporacjach obsługując również zagadnienia z zakresu Business Intelligence. Monit24.pl posiada teraz nowy typ usługi pozwalający na prowadzenie monitorowania dostępności i szybkości działąnia platformy CA Clarity poprzez zalogowanie się do systemu i wykonanie wzorcowej operacji

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem, dostarczając usług monitorowania działania serwisów internetowych od ponad 6 lat. Centrum informatyczne monitoringu zlokalizowane jest w serwerowni ATM S.A. w Warszawie, a poszczególne stacje monitorujące w serwerowniach w całej Polsce, Europie i Świecie.

Regulamin usługi Monit24.pl

Formularz ofertowy

Formularz zamówienia

Pobierz formularz umowy

Blog

API 3.13
20 marca 2019
20 marca wdrożyliśmy kolejną aktualizację systemu Monit24.pl. Aktualizacja zawiera między innymi nową wersję API, oznaczoną numerem 3.13, a także dużo usprawnień...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych. Naszymi klientami są firmy i instytucje takie jak:

 • Banki i instytucje finansowe
 • Uczelnie wyższe
 • Sklepy internetowe
 • Wydawnictwa
 • Firmy hostingowe
 • Portale internetowe
 • Agencje rządowe
 • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Unity S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2019 Monit24.pl Sp. z o.o.