BLOG

Monit24.pl odpowiadając na potrzeby swoich klientów wprowadził możliwość badania poprawności nowych typów usług:


 • Microsoft NLB - czyli usługa klastra umożliwiająca realizacje rozkładania ruchu (loadbalancing) w oparciu o systemy Windows Server. System Monit24.pl pozwala na zbadanie stanu wszystkich (wybranych) nodów w klastrze NLB i w razie wykrycia nieprawidłowego stanu np. converging powiadomić o problemie.
 • Microsoft OWA czyli Outlook Web Access - tym razem umożliwiamy "z pudełka" badanie systemów poczty elektronicznej opartej o rozwiązanie OWA. Wystarczy podać adres URL poczty, użytkownika i hasło, aby rozpocząć badanie poprawności OWA poprzez wejście na daną stronę, zalogowanie się do poczty i sprawdzenie wiadomości w folderze INBOX.
 • CA Clarity - to system klasy enterprise pozwalający na zarządzanie portfelami przedsięwzięć i w dużych korporacjach obsługując również zagadnienia z zakresu Business Intelligence. Monit24.pl posiada teraz nowy typ usługi pozwalający na prowadzenie monitorowania dostępności i szybkości działąnia platformy CA Clarity poprzez zalogowanie się do systemu i wykonanie wzorcowej operacji

Z uwagi na spore zainteresowanie organizowanymi przez nas testami dostępności i szybkości działania stron, w ramach rankingu Złota Strona Emitenta podczas tegorocznego VI Kongresu Relacji Inwestorskich SEG w Jachrance. Monit24.pl postanowił udostępnić wszystkim swoim Klientom możliwość sprawdzenia adresu url w kategorii szybkości i dostępności. Strony WWW, które osiągnęły najwyższe wyniki mają możliwość wygenerowania Certyfikatu Dostępności WWW Monit24.pl ważny przez rok.

Testy dostępne są pod adresem:


Przypominamy, że Certyfikat Dostępności WWW Monit24.pl zamieszczony na stronie staje się widoczną informacją dla Klientów o rzetelnym monitoringu WWW, jak również o najwyższym Standardzie Działania Stron.

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących certyfikatów prosimy o kontakt z Łukaszem Grzejszczak: lukasz.grzejszczak@monit24.pl,  tel. 536 137 800

W panelu administracyjnym jest już widoczna informacja o ilości urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją, umożliwiającą komunikację poprzez powiadomienia "push". Od teraz użytkownik ma również możliwość wyłączenia i włączenia powiadomień "push" w dowolnym momencie i dla dowolnej usługi.

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem, dostarczając usług monitorowania działania serwisów internetowych od ponad 6 lat. Centrum informatyczne monitoringu zlokalizowane jest w serwerowni ATM S.A. w Warszawie, a poszczególne stacje monitorujące w serwerowniach w całej Polsce, Europie i Świecie.

Regulamin usługi Monit24.pl

Formularz ofertowy

Formularz zamówienia

Pobierz formularz umowy

Blog

Lista zmian w wersji 1.18.0 Nowego Panelu Monit24
12 grudnia 2018
Wczoraj, 11 grudnia na serwer produkcyjny wdrożyliśmy wersję 1.18.0, która wprowadza do Nowego Panelu Monit24.pl sporo mniejszych poprawek, które - jak wierzymy - poprawią...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych. Naszymi klientami są firmy i instytucje takie jak:

 • Banki i instytucje finansowe
 • Uczelnie wyższe
 • Sklepy internetowe
 • Wydawnictwa
 • Firmy hostingowe
 • Portale internetowe
 • Agencje rządowe
 • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Unity S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2018 Monit24.pl Sp. z o.o.