BLOG

Kolejną uruchomioną usługą jaką świadczymy dla naszych klientów to monitoring punktów płatności w internecie. Dzięki zaawansowanym technikom badania dostępności serwisów internetowych możliwe było przygotowanie zaawansowanej usługi sprawdzającej systemy płatności elektronicznych dostępnych on-line. Monit24.pl sprawdza szybkość działania i poprawność serwisów transakcyjnych oferujących szybkie przelewy on-line
Projekt został zrealizowany dla naszego nowego klienta, jednej z czołowych polskich firm obsługujących transakcje płatnicze on-line.

Zespół Monit24.pl
Monit24.pl uruchomił dedykowany system analizy treści stron, umożliwiający kontekstowe badanie zawartości pod kątem wyszukiwanych informacji. System został wdrożony jako usługa dla firmy zajmującej się dostawą systemów nawigacji samochodowej i automatyzuje wyszukiwanie informacji o korkach, zamkniętych drogach i innych zdarzeniach istotnych dla kierowców. Monitoring usprawnia pracę zespołu zbierając i analizując co kilkanaście minut tysiące stron internetowych i ich zawartości.

Nowy typ usługi ponownie rozszerza obszar specjalizacji Monit24.pl w badaniu i analizowaniu serwisów internetowych i systemów komputerowych.
Nasz zespół chętnie pomoże też Twojej firmie w prowadzeniu biznesu, zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że Monit24.pl wspiera monitorowanie dostępności, przepływności i czasu załadowania się streamingu video. System został wdrożony w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce i monitoruje poprawne ładowanie się strumieni VoD i weryfikuje pojawianie się reklam. Monitoringiem objęte zostały zarówno strony serwujące na żywo wiadomości w formie video, jak i serwisy z contentem stałym oraz możliwość uploadu własnych danych video.

Możliwość badania poprawności wyświetlania strumieni audio/wideo uzupełnia szeroką ofertę typów monitoringu dostępnych w Monit24.pl .

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
Zespół Monit24.pl

Poznaj Monit

Jesteśmy firmą polską , od 11 lat zajmującą się badaniem i analizą poprawności i szybkości działania e-usług, systemów informatycznych on-line, aplikacji mobilnych i systemów transakcyjnych. 

Regulamin usługi Monit24.pl

Blog

Monitorowanie API XS2a w kontekście PSD2
12 lipca 2019
Zgodnie z dyrektywą UE 2015/2366 (PSD2) i jej uzupełnieniem 2018/389 (RTS) do dnia 14.09.2019 instytucje płatnicze mają uruchomić pełną obsługę dostępu do bankowości...

Nasi klienci

Obecnie monitorujemy kilkanaście tysięcy serwisów internetowych, w tym:

  • Banki i instytucje finansowe
  • Sklepy internetowe
  • Firmy hostingowe
  • Media
  • Agencje rządowe
  • Spółki akcyjne GPW

Wsparcie

Nasi partnerzy technologiczni:
  K2 Internet S.A.
  Oktawave.com

Copyright © 2006-2020 Monit24.pl Sp. z o.o.